ریدرهای انگشت طراحی شده با پرینتر سه بعدی

ساخت وبلاگ
چکیده : تیم MSU انگشت جعلی را با چاپ سه بعدی قالب بسیار واقع گرایانه ایجاد کرد. تیم با استفاده ا... با عنوان : ریدرهای انگشت طراحی شده با پرینتر سه بعدی بخوانید :

تیم MSU انگشت جعلی را با چاپ سه بعدی قالب بسیار واقع گرایانه ایجاد کرد. تیم با استفاده از قالب، انگشت خود را از انواع مختلف سیلیکون و رنگدانه ها پرتاب می کند. نتیجه یک مدل اثر انگشت فوق العاده واقع بینانه است که می تواند برای ایجاد و امید بخشیدن به امنیت بهتر اثر انگشت اثر گذار و کارامد باشد .
همانطور که خلاصه ای از این پروژه می گوید: “ما در حال طراحی و ساخت اهداف جهانی اثر انگشت با وضوح بالاتری هستیم که می توان آن را بر روی انواع فن آوری های سنجش اثر انگشت، یعنی خازنی، نوری و بدون اتصال مشاهده کرد. اهداف جهانی اثر انگشت سه بعدی، برای اولین بار، نه تنها از ریدر های اثر انگشت تکرار و کنترل شده ، بلکه توانایی انجام مطالعات هماهنگی ریدر اثر انگشت را دارد . “

به عبارت دیگر، انگشت سه بعدی چاپ شده را می توان با هر سه نوع روش اسکن شناسایی مورد استفاده قرار داد: نوری، خازنی و اسکن شده مبتنی بر سونوگرافی. اولین، اسکن نوری، ساده ترین روش است و اساسا شامل گرفتن عکس از نوک انگشت برای مطابقت با آن با ذخیره شده اصلی است.
تکنولوژی دوم، اسکن خازنی، کمی پیشرفته تر است زیرا از هدایت انگشت و جریان الکتریکی استفاده می کند تا یک تصویر واضح تر و دقیق تر از انگشت کاربر ایجاد کند. روش پیچیده تر (و دقیق تر) اسکنر اولتراسوند است که فشارهای پالس اولتراسونیک را بر روی انگشت می گذارد، پاسخ هایی که به اسکنر اجازه می دهد تا شیارها و جزئیات دقیق اثر انگشت را طراحی کند.

محققان می گویند که با استفاده از انگشت بسیار واقعی سه بعدی چاپ شده، می توانند برای تست و مقایسه روش های مختلف اسکن سه بعدی مجهزتر باشند. این عمدتا به این دلیل است که انگشت جعلی ویژگی های نوری، الکتریکی و مکانیکی یک انگشت واقعی را به تصویر می کشد، یک شاهکار نادر برای یک مدل انگشت محسوب میشود .

“آزمایش های ما با PIV و Appendix F نکته های نوری (تماس و بدون تماس) و ریدرهای اثر انگشت خازنی را نشان می دهد که اهداف کلی اثر انگشت سه بعدی برای سنجش ریدر های اثر انگشت کنترل شده و تکرارپذیری و نیز مطالعات اثر بخشی ریدر اثر انگشت را نشان می دهد.”

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۶ساعت 17:55&nbsp توسط Fox 

ریدرهای,...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت: 20:36